Kontakta oss

0472-363 00

info@vegtech.se

 

Huvudkontor
Fagerås 1
342 52 Vislanda

Kontor Stockholm
Hallvägen 21
121 62 Johanneshov

 

Skicka faktura via:
faktura.vegtech@centsoft.se

Kundcenter

Har du frågor till oss på VegTech?
Vi på kundcenter finns här för att hjälpa dig!

order@vegtech.se

0472-363 00

 

Intresserad av vår prislista för 2024?
Skriv ett meddelande till oss.

 

Jag är privatkund »

Kontakta kundtjänst

    Försäljning Tak & bygg

    Olivia Hjelmberg, VegTech

    Olivia Hjelmberg

    Teknisk säljare – Syd, mellan

    070-602 25 63

    olivia.hjelmberg@vegtech.se

    Christer Räntfors

    Christer Räntfors

    Teknisk säljare – Sthlm och mälardalen

    070-602 20 32

    christer.rantfors@vegtech.se

    Tobias Jacobsson, VegTech

    Tobias Jacobsson

    Teknisk säljare – Väst, Norr

    070-399 16 06

    tobias.jacobsson@vegtech.se

    VegTech Jens Clausén

    Jens Clausén

    Teknisk säljare - Taklandskap

    070-616 60 60

    jens.clausen@vegtech.se

    Marcus Ek, VegTech

    Marcus Ek

    Försäljningschef

    070-399 18 93

    marcus.ek@vegtech.se

    Försäljning Landskap & vatten

    Andreas Hellström, VegTech

    Andreas Hellström

    Teknisk säljare – Sthlm och norr, trädgårdsmästare

    070-602 18 08

    andreas.hellstrom@vegtech.se

    Erika Skytte af Sätra, VegTech

    Erika Skytte af Sätra

    Teknisk säljare – Syd och väst, hortonom

    070-399 49 40

    erika.skytte@vegtech.se

    Christian Brown, VegTech

    Christian Brown

    Teknisk säljare – Sthlm och norr, trädgårdsmästare

    070-602 20 33

    christian.brown@vegtech.se

    Karin Håkansson på Veg Tech

    Karin Håkansson

    Teknisk säljare - Sydöstra och mellersta Sverige (tjänstledig till maj 2024))

    Marcus Ek, VegTech

    Marcus Ek

    Försäljningschef

    070-399 18 93

    marcus.ek@vegtech.se

    Personal

    Johan Ljungberg, VegTech

    Johan Ljungberg

    VD

    070-814 80 05

    johan.ljungberg@vegtech.se

    Mats Eriksson, VegTech

    Mats Eriksson

    Business controller

    072-229 73 73

    mats.eriksson@vegtech.se

    Louise Qvarnström, VegTech

    Louise Qvarnström

    Entreprenadchef

    072-722 57 70

    louise.qvarnstrom@vegtech.se

    Lina Pettersson, VegTech

    Lina Pettersson

    Produktionschef

    070-639 66 57

    lina.pettersson@vegtech.se

    Mia Frisk, VegTech

    Mia Frisk

    Produktchef

    072-050 23 71

    mia.frisk@vegtech.se

    VegTech Ida Bengtsson

    Ida Bengtsson

    Säljadministratör

    073-426 10 08

    ida.bengtsson@vegtech.se

    Åsa Lundberg, VegTech

    Åsa Lundberg

    Säljadministratör

    072-050 23 72

    asa.lundberg@vegtech.se

    Erik Kamsten VegTech

    Erik Kamsten

    Entreprenadplanerare

    070-399 10 27

    erik.kamsten@vegtech.se

    Rikard Gron VegTech

    Rickard Gron

    Projektledare Takparker

    070-092 49 30

    rickard.gron@vegtech.se

    Anton Hacksell, VegTech

    Anton Hacksell

    Kalkylator

    073-026 04 24

    anton.hacksell@vegtech.se

    Alexander Soares, VegTech

    Alexander Soares

    Kalkylator

    073-510 55 43

    alexander.soares@vegtech.se

    Susanne Korner, VegTech

    Susanne Korner

    Administratör

    072-050 23 76

    susanne.korner@vegtech.se

    Carina Bengtsson, VegTech

    Carina Bengtsson

    Ekonomi

    072-050 23 73

    carina.bengtsson@vegtech.se

    Christina Fransson, VegTech

    Christina Fransson

    Arbetsledare Fagerås

    070-399 10 28

    christina.fransson@vegtech.se

    Hanna Söderberg, VegTech

    Hanna Söderberg

    Logistikkoordinator

    070-602 25 64

    hanna.soderberg@vegtech.se

    Ulrica Carlberg, VegTech

    Ulrica Carlberg

    Marknadskommunikatör

    072-050 23 74

    ulrica.carlberg@vegtech.se

    Leverans med lastbil hos VegTech

    Odling & anläggning

     

    Veg Tech kontor Stockholm
    Hallvägen 21, 121 62 Johanneshov
    Hitta hit » 

    Fagerås, Vislanda (Mark- och vattenväxter)
    Hitta hit »

    Elnaryd, Vislanda (Sedum- och ängsmattor)
    Hitta hit »

    Hästhagen, Vislanda (sedummattor)
    Hitta hit »

    Tutaryd, Ljungby (sedummattor)
    Stenavad grustag • 341 96 Ljungby
    Hitta hit »